Prekių katalogas

Žieminė rankų darbo su vilnos užpildu antklodė (600 g/m²)

  • Kraunamos nuotraukos

    Žieminė rankų darbo su vilnos užpildu antklodė (600 g/m²)

    Dydis: Kaina Pirkti
    140x200 cm
    182 
    Į krepšelį  
    150x220 cm
    207 
    Į krepšelį  
    200x200 cm
    239 
    Į krepšelį  
    200x220 cm
    262 
    Į krepšelį  
    220x240 cm
    299 
    Į krepšelį  
    220x260 cm
    324 
    Į krepšelį  

    Rankų darbo natūraliai ruoštos lietuviškos „Labos nakties" vilnos užpildo antklodės, supakuotos originalioje gofrokartono pakuotėje. Vilna – laidi orui, tačiau saugoja kūno šilumą. Ji geba sugerti labai daug drėgmės ir... nesukelti drėgmės pojūčio! „Labos nakties“ vilna paruošta be cheminių medžiagų, tausojant jos unikalias savybes.  

    PRISTATYMAS
    Pristatymas Lietuvoje per 1–3 darbo dienos. Kitose šalyse per 5–15 darbo dienų.
    Gamintojas
    Pagaminta Lietuvoje
  •  

    INFORMACIJA APIE GAMINĮ 

     

    Viršutinis audinys: satinas, 100% medvilnė
     
    Užpildas: 100% naminės lietuviškos avių vilnos (~600 g/m2) 
     
    Rankų darbo
    „Labos nakties“ gaminiai - tai rankų darbo produktas nuo avių auginimo iki galutinio rezultato. Avių kirpimas ūkyje – įspūdingas, kelias dienas trunkantis reginys. Skalbiant vilną natūraliu būdu būtina pasitelkti kruopštumą ir kantrybę, nes tik taip bus išrinkti duriantys šapai ir kitos šiukšlės. Kokybiškai, natūraliomis priemonėmis išplautos ir iškedentos vilnos karšimas senaisiais karštuvais – vertas dėmesio ir dar ne galutinis procesas. Galiausiai vilnoniai karšiniai sugula į medvilninį audinį, o profesionalios siuvėjos rankose virsta mielais patalais.
     
    Ekologiškos natūralios medžiagos
    „Labos nakties“ produkcija yra labai arti motulės Gamtos. Gaminiams naudojama vilna natūrali ne tik savo prigimtimi, bet ir apdirbimu. Pramoniniu būdu apdorojama vilna skalbiama naudojant chemiją. Pasirinktas sunkesnis vilnos apdirbimo būdas – plauti vilną natūraliu muilu, pašalinant šapus, yra ir kokybiškas, ir draugiškas gamtai.
     
    Vilnos savybės
    Vilna yra banguota, jos plaukeliai nesusiglaudę, tarp jų uždaromas oras. Naudodamas vilnos gaminius žmogus ne tik nepraranda šilumos, bet ir neperkaista. Dėl unikalių gamtoje sukurtų savybių vilna palaiko reikiamą temperatūrą ir sukuria kūnui malonų mikroklimatą. Vilna gerai sugeria ir išgarina drėgmę. Tai ypač svarbu šaltuoju metų laiku, kadangi net mažiausias drėgmės kiekis šaldo organizmą. Sintetinis pluoštas gali sugerti tik 2%, tuo tarpu vilnos pluoštas sugeria iki 40% savo svorio drėgmės, nesuteikdamas drėgmės pojūčio. Dėl natūralaus lanolino vilnoje nesikaupia purvas. Natūraliai apdirbtą vilną išvėdinus, prakaito ar kitoks kvapas išnyksta, todėl vilnonius gaminius patartina dažnai vėdinti.
     
    Be chemijos
    „Labos nakties“ antklodėms vilna skalbiama natūraliu būdu, nenaudojant jokios chemijos, tik natūralų muilą. Taip išplautas vilnos plaukas išsaugoja banguotumą ir lanoliną – pagrindines vertinamąsias savybės. Vilna ne tik mažiausiai pažeidžiama, bet ir maloni prisiglausti.
     
    Hipoalergiška
    Žmonės, kurie mano esantys alergiški vilnai, iš tiesų reaguoja į produktus, likusius po "komercinio" vilnos apdorojimo. Nors alergija vilnai yra reta, dauguma žmonių vilnos vengia dėl alergijos dulkių erkutėms. Ilgą laiką vilna buvo nerekomenduojama alergiškiems žmonėms, tačiau šiuo metu vis dažniau skelbiama, jog natūraliai apdirbta vilna yra savaime hipoalergiška. Dulkių erkutės dauginasi tam tikrose sąlygose. Joms išgyventi reikalinga drėgmė, jos nepakelia didelio šalčio ar karščio. Tuo tarpu vilna gali sugerti net iki 40% savo svorio drėgmės ir išlikti sausa! Ji sukuria sausą mikroklimatą, o pačios erkutės vilna neminta. Taigi natūrali, chemiškai nepažeista vilna yra netinkama terpė dulkių erkutėms veistis. Taip pat natūralus lanolinas veikia kaip repelentas, atbaidantis erkutes.
     
    Pagaminta Lietuvoje
    „Labos nakties“ yra lietuvių rankomis pagaminta iš Lietuvoje užaugintos ir Lietuvoje apdirbtos vilnos. Naudodami lietuviškus produktus Jūs prisidedate prie Lietuvos ekonomikos augimo.
     
    Vilnos gaminių priežiūra
    Vilnos gaminius patartina vėdinti šiltoje sausoje aplinkoje kelis kartus per metus. Taip pat išvėdinkite, jei specifinis natūralios vilnos kvapas atrodo per stiprus.
    „Labos nakties“ etiketėse rasite priežiūros ženklus, kurie nurodo, kad patalų skalbti negalima. Tačiau senovėje, prireikus moterys skalbdavo vilnos gaminius: drungnu vandeniu, natūraliu muilu švelniai netrinant. Išskalavus švelniai nuspausdavo ir patiesdavo horizontaliai šiltoje aplinkoje. Jeigu teko naudoti naminių vilnų mezginius, žinote, kad nuo karšto vandens, nuo ilgo mirkymo ir neatsargaus maigymo vilna sušoka, todėl su natūraliai apdorota vilna reikia elgtis atsargiai.